Şişli Koltuk Yıkama

Şişli Koltuk Yıkama

 TARİHİNDE YAYINLANDI ADMİN TARAFINDAN

Şişli nin en uygun fiyatlı koltuk yıkama şirketi has koltuk yıkama ile tanışmaya hazır mısınız koltuklarınızı yerinde yıkar temizler profesyonel ekibimiz sayesinde hijyenik ve dezenfekte olmuş koltukları sizleri yıkanmış bir şekilde teslim etmektedir.

Şişli Yerinde Koltuk Yıkama

mobil aracımız ile evinizde koltuklarınızı yıkıyoruz ekibimiz 2 kişiden oluşmaktadır ve bir saat içinde koltuklarınızı yıkanmış bir şekilde bulabilirsiniz ayrıca koltuklarınızı 2 saat içinde kurumuş bir şekilde oturabilirsiniz

Kaliteli hizmet profesyonel koltuk yıkama uygun fiyat garantili evinizde yıkanmış tertemiz koltuklar yeni gibi olacak hijyen kurallarına uygun fiyat ile itinalı ve temiz bir şekilde yıkıyoruz ve sizlere teslim ediyoruz.

Şişli yatak yıkama

koltuk yıkama servisimizde mevcuttur hem koltuklarınızı hem çekyatlarınızı hem yataklarınızı itinalı bir şekilde yıkıyoruz ve teslim ediyoruz yerinde koltuk ve yatak yıkama hizmetleri.

Şişli Koltuk Yıkama Telefon

Şişli’de bulunan şubemiz detaylı bilgi ve telefonla fiyat ve randevu alabilirsiniz uygun fiyatlarla evinize gelerek koltuklarınızı profesyonelce tertemiz ederek sizlere teslim ediyoruz koltukları yıkadığımızda bir leke görürseniz bunları bize söylerseniz koltuklarınızı tekrardan yıkamaya alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.