Koltuk Yikama Ustası

Has koltuk yıkama, ustalarımız ile evlerinizde koltuklarınız itinalı yıkanmaktadır. istanbul un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz ayrıca en profesyonel koltuk yıkama ustaları ile çalışmaktayız türkiyenin en iyi koltuk yıkama firmasında koltuklarınız hijyen içinde yıkanmakta ve dezenfekte edilmektedir yerinde temizlik hizmetimizde koltuklarınız mis gibi olmaktadır.

Evinizde koltuk yıkama hizmetleri ile yerinde temizlik yapılır bizimle iletişim kurmak isterseniz hemen telefon numaralarımız dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon : 0535 282 20 18

Üstün kalitede deterjanlar ve leke ve kir çıkartıcı şampuanları kulanıyoruz ve bir iki saat içinde kuruması için vakumlu koltuk yıkama yapıyoruz. istanbul Bölgelerinde her semtte şubelerimiz aracılığı ile size aynı gün tarih veriyoruz.

Sizlerde bizi seçerek koltuk takımlarınızı, çekyatlarınızı, bazalarınız, halılarınızı ve sandalyelerinizi hijyenik ve yeni gibi sizlere teslim edelim has koltuk yıkama ile tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İstanbul oturduğunuz bölgeye yakın en hızlı şekilde mobil koltuk yıkama araçlarımızı sizlere hizmet etmesi açısından hemen yönlendirebiliriz istanbul koltuk yıkama hizmetlerimizde ayrıca tüm istanbullulara kapanyalarımız da bulunmaktadır.

Hijyen ve covid 19 kuralları içerisinde hizmet istiyorsanız ve koltuklarınızda leke kir koku kalmasın isterseniz bizi seçerek tüm herşeye sahip olabilirsiniz üstelik 3 kez koltuk yıkaması yaptırdığınız takdirde sizlere Koltuk Yıkama Kampanyası % 50 indirimli olarak fiyat verilmektedir has koltuk yıkama ayrıcalıklarından faydalanmak isterseniz bizimle irtibata geçerek oturduğunuz bölğeye yakın koltuk yıkama ekiplerimiz hizmetinizde olacaklar, istanbul un hangi bölğesinde olursanız olun sizlere hizmet için şubelerimiz hizmetinizdedir.

Farkımızı fark ettiğinizde bizden vaz geçemeyeceksiniz siradan koltuk yıkama firması değiliz biz bu işi 10 yıldır yapmaktayız ve muşterilerimize hizmet yolunda devam etmekteyiz istanbul un en iyi koltuk yıkama firmaları arasında yerimizi hep koruyoruz muşterilerimize güler yüzlü ve birinci sınıf hizmet sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.