Koltuk Temizliği

Firmamız bünyesinde Koltuk temizliği ve hijyen kurallarına uygun olarak yerinde yıkama işlemleri profesyonel ekibimiz ile yerinde yıkama işlemi uygulanır firmamız Has koltuk yıkama ile evinize gelen ekibimiz koltuk takımları, yatak ve bazalarinizi detaylı ve profesyonel olarak yıkamasını yapmaktadır.

Baza temizliği

Bazalar daki lekelerden ve kirlerden kurtulmak ve temiz ve hijyenik bir şekilde yıkama sonrasi baza ve yataklar artik İlk görünümüne kavuşmaktır uygun baza yıkama fiyatları için bilgi alabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Yatak Temizliği

Gece yatağa girdiğinizde nem ve kötü kokulardan arınmış yataklar artık mis gibi olmaktadır ilk günki görünümüne kavuşmaktır.

Çekyat Temizliği

Evinizin salonundaki çekyatlar ve koltuklar misafirlerinize temiz görünmesi misafirleriniz ve oturma odanızda kötü kokulardan ve leke ve kirlerden arınmış tertemiz olmakta ve müşterilerimize teslim edilmektedir.

Halı Temizliği

Evinizde evin heryerinde göz önünde olan halılar ve klimler yada halıfleks temizleme konusunda uzman ve profesyonel ekibimiz evinizdeki kumaşlı ürünleri tertemiz etmektedir has koltuk yıkama işleriniz itinalı Bir şekilde yıkanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.