Buharlı Koltuk Yıkama

buharlı ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmış yıkama işlemi yapmaktadır has Koltuk Yıkama ile en Uygun fiyat kaliteli şampuan ve ilaçlar ile koltuk takımları yataklar ve çekyatlar tertemiz edilmektedirler.

İstanbul Buharlı Koltuk Yıkama

En profesyonel ekiplerimiz Koltuklarınızı inceler ve gerekli şampuan ve kiyasal leke sökücü ve ilaçları uygun koltuklar yeni gibi edilir ve müşterilerimize teslim edilir.

Yıkama islemleri 45 dakika sürmektedir ve lekelerden arındırılarak tertemiz edilir uygun fiyata kaliteli işçilikle Koltuklar sıfır görünümünü alır.

Bu işin ustaları ile 15 yıldır koltuk yıkama işlemleri yapmaktayiz üstelik en hesaplı fiyatlarla istanbul’a hizmet vermekte olan has Koltuk Yıkama ile hemen tanışmanın vakti gelmiştir.

Vakumlu ve buharlı koltuk yikama

Buhar ve vakum ile koltuklarınız dezenfekte edilir ve bakteriler ve mikroplar icin uyguladığımız ilaclarla hastalik ve virüs %100 yok edilmektedirler.

Herkez koltuk yıkama yapabilir ancak biz bu işe yıllardır bilgilerimizi katarak müşterilerimiz memlun kalsin ve devamlı müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bu işe yıllardır gönül vermiş hizmetler sunmak için adamış firmalardan biriyiz bizimle iletişime geçebilirsiniz ve randevu alabilirsiniz.

Buharlı KOLTUK YIKAMA fiyatları ile fiyatlarımız uygundur arayarak fiyat alabilirsiniz
KOLTUK YIKAMA MAKİNESİ ile profesyonel yıkama işlemi uygulanmaktadır
Buharlı KOLTUK YIKAMA Makinesi Fiyatları satışımız yoktur
En iyi BUHARLI KOLTUK YIKAMA MAKİNASI ile hizmetinizdeyiz
Buharlı KOLTUK YIKAMA makinesi fiyatı en uygun fiyatlar ile
Buharlı Koltuk Yıkama yorumları ile kendinizi güvende hissetmek için telefon ile ulaşabilirsiniz
Buharlı Koltuk Yıkama fiyatları hesaplı ve uygundur
Buharlı Koltuk Yıkama zararlı mi hayır zararlı degildir üstelik dezenfekte edilir

Has Koltuk Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz fiyatlar uygun ve işçilik profesyonel elemanları ile Garanti edilerek memlun kalmayan müşterilerimize yeniden yıkama işlemi uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.