Bayrampaşa Koltuk Yıkama

Bayrampaşa daki en iyi koltuk yıkama şirketi olarak faliyetlerimiz den ve kampanyalarımız dan bilgi almak ve fiyat ile alaklı bilgileri muşterilerimiz ile paylaşmaktayız.

Bayrampaşa Koltuk yikama en uygun ve kaliteli hizmet vermekteyiz en güvenilir şekilde koltuklarınız detaylı olarak yıkanır.

Bayrampaşa koltuk yıkama fiyatları

Has koltuk yıkama olarak fiyatlarımız ucuz hizmetimiz kalitelidir hesaplı olarak koltuklarınızı itina ile yıkıyoruz sizlerde koltuk görmek istiyorsanız bayrampaşa’daki şubemizle hemen iletişime geçebilirsiniz.

kanepe yıkama

Kanepeler çeşitli şekillerde, boyutlarda ve döşeme türlerinde gelir. Ancak koltuğunuzu ne kadar lekesiz ve leke tutmaz tutmaya çalışırsanız çalışın, toz ve akarlara karşı savaşı asla kazanamazsınız.

Koltuk Temizliğinin Faydaları

Evinizdeki ve iş yerinizdeki koltuklar hijyenik ve temiz olmalıdır ve covid 19 ile mucadele günlerinde koltuklarınız dezenfekte edirek kulanmak en iyi korunma yollarından birtanesidir sizlerde ayda bir veya 2 ayda bir koltuklarınızı yıkatmalısınız en uygun fiyatlar ile kampanyalı olarak sürekli muşterilerimize uygun fiyatlar ile yıkama işlerinde kampanya yapmaktayız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.